چهارشنبه ۱۰ آذر ماه ۱۴۰۰ هجری شمسی

برنامه های حرم کریمه اهل بیت(س) در هفته جاری

در هفته جاری، آیین سخنرانی پیش از اذان ظهر و عصر با حضور حجج اسلام میرشفیعی، میردامادی و ظهیری برگزار می شود. بعد از نماز مغرب و عشا نیز حجج اسلام ماندگاری، حسینی قمی، میرشفیعی و رفیعی به ایراد سخن می پردازند.

ویژه برنامه زمزم معرفت نیز همچون گذشته، یک ساعت و نیم به اذان مغرب در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر برگزار می شود، در هفته جاری، حجج اسلام تراشیون، وحید پور، محمدی، رستم نژاد، ملکی و حیدری پاسخگوی پرسش های شرکت کنندگان می باشند.

بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، دعای توسل این هفته، توسط هیئت جانبازان قم در روز سه شنبه، دوازدهم مرداد ماه جاری قرائت می شود. آیین قرائت زیارت عاشورا نیز در صبح روز پنجشنبه، چهاردهم مردادماه با سخنرانی حجت الاسلام مؤمنی در شبستان امام خمینی(ره) برگزار می شود.

دعای کمیل این هفته پنجشنبه، بعد از نماز مغرب و عشا با سخنرانی حجت الاسلام رفیعی و مداحی حاج عباس حیدرزاده و دعای ندبه در روز جمعه، 15 مردادماه بعد از نماز صبح با سخنرانی حجت الاسلام ماندگاری و مداحی حاج عباس حیدرزاده قرائت می گردد.

ویژه برنامه های سخنرانی بخش خواهران نیز همه روزه صبح ها ساعت ۱۰ و عصر ها ساعت ۱۷ در شبستان نجمه خاتون سلام الله علیها حرم مطهر برگزار می گردد.

دیدگاه جدیدی بگذارید

جهت نشر فرهنگ و معارف اسلامی، هر گونه استفاده از مطالب این وبسایت موجب امتنان است.