چهارشنبه ۱۰ آذر ماه ۱۴۰۰ هجری شمسی
مدیر پاسخگویی و خدمات فرهنگی آستان مقدس حضرت معصومه(س):

ویژه برنامه شخصیت‌شناسی‌حضرت معصومه(س) برگزار می‌شود

حجت‌الاسلام علی فتح‌الله‌زاده با اعلام این خبر گفت: معرفی شخصیت حضرت فاطمه معصومه(س) طی سال از مهم‌ترین برنامه‌های آستان مقدس فاطمه معصومه(س) است و این برنامه‌ها با توجه به حجم گسترده زائران در ایام نوروز بیشتر می‌شود.

مدیر پاسخگویی و خدمات فرهنگی آستان مقدس حضرت معصومه(س) درباره برگزاری ویژه برنامه شخصیت‌شناسی حضرت معصومه در نوروز 95 گفت: در نمایشگاه فاطمی حرم مطهر ویژه‌برنامه شخصیت‌شناسی حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام همه‌روزه ساعت 17 الی 18 در سالن اجتماعات برگزار می‌شود.

وی معرفی حضرت معصومه(س) از منظر معصومین(ع)، بررسی شخصیت فردی و عبادی، آثار حضور این بانو در قم، بیان کرامات و خاطرات، سبک زندگی حضرت معصومه(س)، تبیین فرازهای زیارت‌نامه آن حضرت، مقایسه حرکت تبلیغی و جهادی حضرت معصومه(س) با حضرت زینب(س)، نقش بارگاه حضرت معصومه(س) در انقلاب اسلامی و تبیین جایگاه شهدای اسلام و انقلاب را از بخش‌های ویژه برنامه شخصیت‌شناسی حضرت معصومه سلام‌الله علیها عنوان کرد.

حجت‌الاسلام فتح‌الله‌زاده افزود: در این ویژه برنامه، اساتید و فضلای حوزه پیرامون موضوعات، به تبیین مباحث می‌پردازند و در ادامه به پرسش‌های حاضران پاسخ می‌دهند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: علاوه بر نمایشگاه فاطمی، در مقبره شهید آیت‌الله مفتح کارگاه‌های شخصیت‌شناسی حضرت فاطمه معصومه(س) بعد از نماز مغرب و عشا برگزار می‌شود.

دیدگاه جدیدی بگذارید

جهت نشر فرهنگ و معارف اسلامی، هر گونه استفاده از مطالب این وبسایت موجب امتنان است.