سه شنبه ۲۸ خرداد ماه ۱۳۹۸ هجری شمسی

خرداد 1394

مشارکت در افطاری حرم حضرت معصومه(س) با ارسال کد #251*741*

علاقه مندان برای سهیم شدن در ثواب افطاری به مؤمنین در ماه مبارک رمضان، می توانند با ارسال کد دستوری #251*741* در ضیافت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها شرکت کنند.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، برای سهولت اهدای نذورات آستان مقدس قم، افراد می توانند با استفاده از کد دستوری #251*741* هدایای خود را به صورت الکترونیکی به نذورات آستان ارسال کنند.

ویژه نامه وفات حضرت خدیجه سلام الله علیها

محتوای صفحه: 

اين بانوي فداكار، پس از يك عمر تلاش و كوشش و 25 سال خدمت به رسول گرامي(ص) و دين مبين اسلام، پس از بازگشت از محاصره قريش در شعب ابي طالب به مكه معظمه، در دهم رمضان سال دهم بعثت، جان به جان آفرينان تسليم و روح مطهرش به اعلي عليين عروج نمود.

پيامبراكرم(ص) در مدت كوتاهي، دو يار و پشتيبان خويش، يعني عمويش ابوطالب و پس از وي، خديجه كبري(س) را از دست داد و از اين باب، بسيار اندوهگين و ماتم زده بودو روزگار سختي را پشت سر مي گذاشت. به همين جهت، آن سال را "عام الحزن" (سال اندوه) ناميدند.

پس از غسل و كفن بدن مطهر خديجه كبري(س)، پيامبر(ص) وي را در حجون مكه به خاك سپرد.

 

نواهنگ پشتیبان وفات حضرت خدیجه(س)

محتوای صفحه: 

نواهنگی زیبا و جان‌سوز از بیانات استاد رنجبر درباره شخصیت والای حضرت خدیجه(سلام الله علیها)، همسر گرامی پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله)

جهت نشر فرهنگ و معارف اسلامی، هر گونه استفاده از مطالب این وبسایت موجب امتنان است.